Teknoloji

Selçuk Bayraktar, Azerbaycan’ın Ulusal Kurtuluş Gününü kutladı!

Türkiye’nin savunma sanayisinde önemli bir konuma sahip olan BAYKAR’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Azerbaycan’ın Ulusal Kurtuluş Günü’nü kutladı.

Selçuk Bayraktar yaptığı paylaşımda

“Her devletimiz bir, Neşemiz, sevdamız, Bayraklarda ayımız, Azerbaycan Türkiye.

Kardeşliğimizin güçlenerek devam ettiği Can Azerbaycan’ın 15. İyun #MilliKurtuluşGünü’nü kutluyorum.”açıklamalarda bulundu.

“BAYRAKTAR TECHNOLOGY AZERBAYCAN” İÇİN GÖRÜŞME YAPARLAR

Selçuk Bayraktar, Nisan ayında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü. Bu toplantılar sonucunda Bayraktar Teknoloji Azerbaycan ile kardeşliğe bir adım daha atmak için ileri teknoloji ittifakı kuruldu! konuşmada “Bayraktar Teknoloji Azerbaycan”Firmanın çalışma alanları hakkında bilgiler verildi.

Selçuk Bayraktar, Azerbaycan ve Türkiye kardeşliğini yüksek teknoloji geliştirme ekosistemleri ile pekiştirmek amacıyla yeni kurulan Bayraktar Teknoloji Azerbaycan şirketi hakkında Cumhurbaşkanı Aliyev’e bilgi verdi.

Bayraktar Technology Azerbaycan şirketi yapay zeka robotik insansız sistemler araştırma ve geliştirme, insansız sistem platformları, fabrika seviyesi bakım, insansız sistemler pilotaj, teknisyen ve bakım eğitimi, saha seviyesinde teknik destek, lojistik uygunluk alanlarında çalışmayı hedeflemektedir.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu